Veiling

Tijdens de Open Dag op 9 juni hebben we een LIVE veiling met een veiling meester en een zogenaamde Veiling-Wall.

Live Veiling:

Een aantal unieke items komen onder de hamer ’. Zo vermeld de lijst: Een ballonvlucht voor 2 personen, een prive-rondvaart voor 40 personen en of het nog niet gek genoeg is: Een dag te gast als VIP tijdens een Ferrari-VIP dag. Het wordt nog mooier als het gesigneerde shirt van Dartkampioen Micheal van Gerwen onder de hamer gaat inclusief speciale darts. Wie dat nog niet genoeg vindt, kan nog een bod doen op een dagje zeilen op het IJsselmeer voor 2 personen op een van de mooiste schepen van Nederland. Deze unieke 5 items komen onder de hamer voor het Goede-doel Dream4Kids.

Veiling-Wall

Tijdens de Open dag kunnen bezoekers een bod doen op circa 16 kavels. Alle kavels hangen aan een soort Veiling-wall. Daarop is te zien wat de kavel inhoud waarop geboden kan worden. Middels het uitbrengen van een bod maakt men kans op het item. Om 16.00 uur sluit deze veiling. Diegene die dan het hoogste bod heeft geplaatst is winnaar van de kavel. Of het nu gaat om een AED-training voor 6 personen, ludieke foto-shoot of een kinderfeest bij MacDonalds. 16 ludieke kavels worden op die manier geveild. Via een van de hostages bij de wall kan men de bieding plaatsen. Op elk veilingbord is het huidige bedrag te zien. Dus zin in een dagje Parijs, een feestavond of een dinertje bij kaarslicht, loop gerust langs de veiling-wall. Er zit vast en zeker iets leuks voor u bij! En alles gaat naar het Goede doel: Dream4 Kids.

Item: Beschikbaar gesteld door:

Doneren

Om ons goede doel te steunen kunt u ook direct geld doneren.

Dream4Kids

Bij Dream4Kids wordt aan getraumatiseerde kinderen een Droomdag gegeven.

Blue4Charity

Wij zijn enthousiaste politiemensen die ons inzetten voor het goede doel.

Evenementen

Er worden evenementen georganiseerd om geld in te zamelen.

Onze sponsors

Copyright B4C 2017 - All right reserved

PV Brabant-Noord
IBAN: NL33 RABO 0117137146
Contact - Disclaimer

KvK: 40219973